Kdo je pan White?

Dovolte, abych se vám představil. Jmenuji se White a mám životní poslání – likvidaci nebezpečných plísní, bakterií a virů. Svou práci beru vážně. Jen těžko najdete někoho, kdo bude mít stejné zkušenosti jako já. Možná i proto jsem si založil vlastní blog. A o čem vlastně bude?

Co dokážu? Je toho spousta

Provádím dezinfekce nejrůznějších prostor, při kterých zajišťuji likvidace plísní, bakterií, virů, hub i kvasinek. Výsledkem mé práce je čisté a zdravotně nezávadné prostředí. Nejčastěji se zaměřuji na dezinfekce obytných prostor, potravinářských provozů, restaurací, sklepů, půd a sociálních nebo zdravotnických zařízení.

Spolu se svým týmem zajišťuji dezinfekce převážně v Praze, středních Čechách, jižních Čechách a okresech Písek a Tábor.

Musím se vám k něčemu přiznat

Jsem posedlý čistotou a úklidem. Některé zákazníky má pečlivost překvapuje. Když však na konci dne vidí své prostory, nešetří chválou.

Při práci nezapomínám ani na ochranné pomůcky. Díky tomu jsem připraven na dezinfekce míst, které jsou kontaminované holubím trusem, hlodavci, hmyzem či jinými škůdci. Mám ale zkušenosti také s dezinfekcemi po vyteklé kanalizaci, bezdomovcích, narkomanech, povodních nebo zesnulém ve značném stádiu rozkladu.

Jeden za všechny, všichni…

Při dezinfekcích mi někdy asistuje celá armáda spolupracovníků. Deratizacím šéfuje Aderaman a dezinsekcím expert na hmyz pan Vosé. Vyklízecí práce, které s dezinfekcemi souvisí, nabízím na samostatné stránce. Samozřejmě spolupracuji i s ostatními z Adery.

Co mám rád? Pořádek a čisté prostory. Potěší mě poptávka od klientů, kteří mají zájem o ohniskové nebo ochranné (preventivní) zásahy. Na druhou stranu nemám rád slabé dezinfekční prostředky, napůl rozdělanou práci a zásahy bez předchozího plánování.

Na jaká témata budou další články?

Mimo jiné se můžete těšit na:

  • Zajímavosti o dezinfekci obytných i komerčních prostor z první ruky
  • Tipy, jak na čisté a zdravotně nezávadné prostředí
  • Aktuální informace (nejen) z oboru

Máte tip na téma pro budoucí články? Napište mi o tom.

Mimochodem, už jste viděli naše video o vyklízení a dezinfekci hlavního nádraží v Praze?

Pan White™ je mistrem dezinfekcí ve společnosti ADERA. Nejčastěji ho potkáte, jak bojuje proti plísním, virům, bakteriím nebo houbám v obytných i komerčních prostorách. Volný čas věnuje psaní článků a péči o spokojenost klientů z Prahy i středních Čech. Používá telefon 608 823 309 a e-mail adera@adera.cz.

Přidat komentář:

Váš e-mail nebude zveřejněný. Všechna políčka jsou povinná.*
*
*

Pan White bloguje