Autor: ADERA

Na tohle vyklízení volejte muže v bílém – je to bezpečnější

Zápach je příšerný, ale naštěstí řešitelný. Co všechno se skrývá v nepořádku kolem? Při rizikovém vyklízení po bezdomovcích a narkomanech jde o zdraví. Jehly jsou tady na 99 %. Hrozí infekce i paraziti. Součástí odborného zásahu proto bývá likvidace odpadu, hmyzu, plísní i zápachu.

Číst celý článek

Vše o koronaviru SARS-CoV-2 – 2. část – základní informace

Dovolte abych vám představil … koronavirus SARS-CoV-2. V dnešním článku najdete základní informace o tomto viru. Zároveň se dozvíte, jaký je rozdíl mezi SARS-CoV-2 a COVID-19 nebo třeba jaké další koronaviry existují.

Číst celý článek

Vše o koronaviru SARS-CoV-2 – 1. část – začínáme

Předchozí tři měsíce jsem byl v jednom kole. Koronaviru se obávali a stále obávají lidé z celého světa. V České republice se naštěstí situace pomalu zlepšuje. A tak mám na chvíli čas vám o koronaviru SARS-CoV-2 napsat pár řádků z pohledu odborníka, který se likvidací virů zabývá více než 20 let.

Číst celý článek

Holubi u vás = nutná dezinfekce

Nebezpečný odpad produkují i obyčejní holubi. Na vašem balkoně, na parapetech oken, v lodžiích nebo třeba na půdě. V tomto textu jde o…trus! Holubí trus, který se stává hrozbou s označením: „infikovaný biologický materiál“. Chraňte si oči a sliznice, než pronikneme k tipům funkční ochrany.

Číst celý článek

Jak na dřevomorku – jak vypadá, likvidace a prevence

Existuje jen málo dřevokazných škůdců, kteří mohou za velmi krátkou dobu způsobit rozsáhlé škody. Dřevomorka domácí mezi ně ale rozhodně patří. Přečtěte si ty nejdůležitější informace, které budete potřebovat pro odstranění a likvidaci této dřevokazné houby.

Číst celý článek

Pan White bloguje